BioActiv Pad 5 l kyblík

BioActiv Pad 5 l kyblík

BIOACTIVE Pad 5 l kýblikPlávajúce filtračné médium so samočistiacim efektom.

22 € s DPH

18,33 €

Vyvinuté podľa najnovších vedeckých poznatkov z oblasti akvakultúry.

BIOACTIVE-Pad sa vyznačuje zušľachtenou, extrémne vysokou plochou pre rýchle osídlenie baktériami už pri použití malého množstva.

Konkávny tvar zaisťuje vírivý pohyb vo vode a zaručuje tak optimálne a trvalé samočistenie od nečistôt a zvyškov po bakteriálnym čistení. Týmto sa výrazne zvyšuje miera odbúravanie dusíka (amónium / amoniak a dusitan) na prípravku BIOACTIVE-Pad.

Prípravok BIOACTIVE Pad je určený výhradne na použitie tzv. Metódou "moving bed," čo znamená filtráciu vo filtračným zariadení, v ktorom sa filtračné médium voľne pohybuje a rotuje vplyvom prúdenia vody alebo silného prevzdušňovanie.

- Ochranné osídľovania póry

- Rýchle osídlenie ok

- Energiu šetriace spôsob biologického čistenia vody

- Rýchle odbúravanie dusíka

- Šetrí miesto a náklady

BIOACTIVE-Pad zloženie a účinok:

Prípravok Bio-Activ Pad s cca 3500 m2 / m3 chráneného povrchu predstavuje v súčasnosti najmodernejší a najúčinnejší BioCareer * prípravok, určený k efektívnemu osídlenie mikroorganizmami vo filtračnej technike. Na jeho vývoj boli kladené vysoké požiadavky a boli použité najnovšie vedecké poznatky renomovaných odborných inštitútov.

Vďaka svojej jedinečnej výkonnosti nielen v oblasti priemyselnej a komunálnej čistiacej techniky, možno prípravok odporučiť zvlášť k čisteniu profesionálnych akvakultúrnych vodných plôch, záhradných jazierok s Koi a v akvaristike.

Spôsob použitia:

Na 1000 l vody v jazierku sa pri bežnej hustote osadenia rybami, pri teplote vody 22 ° C, min. 6 mg kyslíka vo vode (bežné nasýtenie vody atmosférickým kyslíkom) používa cca 5 l prípravku BIOACTIVE Pad

Nový komentár

* (Povinné)

Partneri

Eroticka bielizen

        Sexi bielizeň &

      erotické pomôcky

          www.lussy.sk

          www.lussy.cz

 

1

 

    Morské akvárium

www.seaquarium.sk

 

Distribúcia:

jazierkova technika

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie